Upratovacie služby Žilina | ALL BIZ EU

Upratovacie služby Žilina
Upratovacie služby Žilina
Bezplatná konzultácia a cenová ponuka upratovacích služieb
Vyberte si pracovný deň a čas, kedy vás bude kontaktovať náš pracovník a dohodne s vami podrobnosti

Upratovanie podľa Vašich požiadaviek

Zabezpečujeme komplexné upratovacie a čistiace služby v súkromnom aj verejnom sektore. Radi Vám zabezpečíme spoľahlivé a efektívne upratovanie a čistenie. 

Potrebujete upratať objekt pred kolaudáciou alebo zabezpečiť stále upratovanie vo Vašej budove? Hľadáte niekoho so zameraním na upratovanie kancelárií, upratovanie hotelov alebo upratovacie práce ako také? Hľadáte niekoho, kto dokáže umyť fasádu, umyť okná vo výškach alebo iné špeciálne upratovanie s horolezcami? Práve ste našli! Stačí nás kontaktovať ohľadom nezáväznej cenovej ponuky.

Preberieme si spoločne Vaše predstavy a zabezpečíme ľudí, ktorí sa postarajú o čistotu Vašich priestorov bez toho, aby ste s touto prácou mali akékoľvek ďalšie starosti, či už ide o krátkodobé postavebné práce alebo dlhodobú spoluprácu.

Vaša spokojnosť je naša jasná priorita. Naše upratovacie služby Žilina Vám zabezpečia komplexné služby po celom Slovensku v oblasti upratovania a dezinfekcie, aby ste sa Vy mohli plne koncentrovať na svoje primárne podnikanie. 

Spolu pre čistejší a zdravší svet! #ALLBIZEU

banner-2
banner-3
banner-4
banner-5

Adresa

ALL BIZ EU, s.r.o.

Rosinská cesta 8

010 08  Žilina

Telefón

+421 911 757 981

Ďakujeme Vám